NIEDZIELA (27.01.)

  • 09:00  + Zygmunt FORMELA
  • 11:00  ++ Zygfryd i Salomea ZDROJEWSCY, rodzice i rodzeństwo z obu stron
  • 12:30  ++ Bolesław i Maria ZDROJEWSCY

W int. Parafian ks. Marcin, Rzym


PONIEDZIAŁEK (28.01.)  św. Tomasza z Akwinu [wspomnienie]

  • 07:00  + Helena PÓŁCZYŃSKA (z racji urodzin)

WTOREK (29.01.)

  • 07:00  w podz. i z prośbą dla całej rodziny PODJASKICH

ŚRODA (30.01.)

  • 07:00  ++ Halina i Stanisław KULAS oraz dusze czyśćcowe
  • 17:00  ++ Maciej ZWARA (w dniu imienin), Antoni ZWARA, z rodziny KUKLIŃSKICH, ŁAWNICZAK i WICHER

CZWARTEK (31.01.)  św. Jana Bosko [wspomnienie]

  • 07:00  ++ dziadkowie, krewni i pokrewni z obojga stron SZULFER i JAKUBEK oraz dusze czyśćcowe

PIĄTEK (01.02.)  I. piątek m-ca

  • 17:00  ++ Stanisław, Bogdan, rodzice z obojga stron

SOBOTA (02.02.)  I. sobota m-ca / Ofiarowanie Pańskie [święto]

  • 07:00  ++ Józef LEWNA (34. rocznica śmierci) oraz Marianna
  • 16:00  w 18. urodziny Sławomira, w podz. i z prośbą
  • 17:00  w podz. i z prośbą dla Jarosławy

NIEDZIELA (03.02.)  I. niedziela m-ca

  • 09:00  + Helena PÓŁCZYŃSKA
  • 11:00  w podz. i z prośbą dla Joanny (w rocznicę urodzin)
  • 17:00  ++ Paweł CYGERT (7. rocznica śmierci) oraz rodzice z obojga stron

W int. Parafian ks. Marek, Latina

 


 

  • dziś (27.01.) o 10:00 spotkanie dla młodzieży do bierzmowania
  • dziś (27.01.) ostatni dzień kolęd – rodziny, które nie mogły przyjąć kolędy w terminie wyznaczonym proszę o kontakt
  • w Pierwszy Piątek (01.02.) sakramentalne odwiedziny chorych (8:00 – 13:00); spowiedź święta dla dzieci i młodzieży (14:00 – 17:00).
  • w Pierwszą Sobotę (02.02.): o 7:00 Msza zadośćuczynienia NSNMP z medytacją i różańcem; o 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwo pożegnania żłóbka (dla dzieci i dorosłych); na Mszach o 7:00 i o 17:00 błogosławieństwo świec dorosłych; – tego dnia przeżywamy dzień życia konsekrowanego – kolekta (02.02.) na zakony klauzurowe
  • w Pierwszą Niedzielę (03.02.) katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych (10:00), poświęcenie świec dzieci na Mszy o 11:00; spotkanie brackie Żywego Różańca (12:00); intencja papieska: o wspaniałomyślne przyjęcie ofiar handlu ludźmi i przymusowej prostytucji oraz wszelkiej innej przemocy; piłka nożna dla ministrantów (16:30)
  • w przyszłą niedzielę podam sprawozdanie roczne z życia parafii oraz plany na nowy rok;
  • w przyszłą niedzielę podam datę Pierwszej Komunii Św. na rok 2020
  • biuro parafialne czynne po Mszach św. w środę, czwartek i piątek; w sprawach nagłych proszę o kontakt tel.: 889-238-654.
  • od przyszłej niedzieli Msze św. w tygodniu będą odprawiane o 17:00, podobnie niedzielne i świąteczne Msze św. wieczorne (o 17:00).
  • do odebrania najnowszy nr czasopism Pielgrzym, Mały Pielgrzym, Tak Rodzinie, Anioł Stróż, Różaniec

Aktualnie, z powodu narodowego zagrożenia epidemicznego, w naszym kościele parafialnym może przebywać jednocześnie

 

1 osoba na 15m²
= 30 osób

+służba ołtarza

 

 

Proszę o zachowanie wymaganych odstępów w świątyni, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa

 

Taśmy ostrzegawcze mają na celu wspomóc zachowanie odstępów między osobami siedzącymi w ławkach

Proponowany grafik uczestnictwa, aby wspomóc równomierną obecność wiernych na 5 Mszach w porządku niedzielnym
(23/24.01.) (30/31.01.) (06/07.02.)

 

SOBOTA

17:00 ul. Rekowska / Polna / Wąska / Długa / Łąkowa / Rzemieślnicza / Starowiejska
18:00 ul. Leśna / Źródlana / Kasztanowa / Jeziorna / Wodna / Kwiatowa / Brzozowa / Krótka / Słoneczna / Peplińskiego

 

NIEDZIELA

09:00 ul. Ogrodowa / Sarnia / Zielona / Zielona Dolina / Zielone Wzgórze / Klonowa / Nowowiejska / Wybudowanie pod Kościerzynę / Kościelna
11:00 ul. Kolejarzy / Lipowa / Pelplińskiego / Cicha / Złota / Łubinowa / Polna / Malinowa / Słonecznikowa / Kościerska / Wrzosowa / Na Zakręcie / St. Sikorska Huta
12:30 ul. Pogodna / Zdrojewskiego / Spacerowa / Sportowa / Na Wzgórzu / Kościerska / Spokojna / ks. Repińskiego / Ks. Wryczy / Młyńska / Długa