Bądź z nami w kontakcie

Skontaktuj się z naszym biurem parafialnym. Jesteśmy gotowi Ci pomóc!

tabliczka informacyjna - godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Biuro parafialne w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Skorzewie jest czynne od wtorku do piątku przez 30 minut po wieczornej Mszy Świętej. Od soboty do poniedziałku biuro parafialne jest nieczynne. Wyjątki od tej reguły podawane są w bieżących ogłoszeniach

Kontakt w nagłych sytuacjach

W przypadku wystąpienia nagłej sytuacji proszę dzwonić pod numer telefonu: 889 238 654

Pozostała forma kontaktu

Zawsze możesz skontaktować się z Nami za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce “Kontakt”. Możesz napisać też na nasz adres e-mail: pskorzewo@diecezja-pelplin.pl lub też spotkać się z Nami osobiście na terenie kościoła i biura parafialnego.

Spowiedź Święta

Spowiedź w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Skorzewie odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą Świętą. Aktualne godziny Mszy Świętych można znaleźć w najnowszych ogłoszeniach parafialnych.

Upoważnienie odbioru dokumentów

Poniżej znajduje się link do pobrania druku upoważnienia odbioru dokumentów z parafialnej kancelarii.

Aktualnie, z powodu narodowego zagrożenia epidemicznego, w naszym kościele parafialnym mogą przebywać jednocześnie

200 osób (50% możliwości)

Zachęcam do zakrywania ust i nosa w przestrzeni zamkniętej oraz do korzystania z miejsc na zewnątrz świątyni

W wyniku takich obostrzeń Msze święte niedzielne i towarzyszące im nabożeństwa będą odprawiane w następującym porządku:

18:00 Msza św. + Nab. czerwcowe

Msza św.