Bądź w kontakcie z Parafią

Skontaktuj się z naszym biurem parafialnym. Jesteśmy gotowi Ci pomóc! Pamiętaj aby podać dane kontaktowe.

tabliczka informacyjna - godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Biuro parafialne w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Skorzewie jest czynne od wtorku do piątku przez 30 minut po wieczornej Mszy Świętej. Od soboty do poniedziałku biuro parafialne jest nieczynne. Wyjątki od tej reguły podawane są w bieżących ogłoszeniach parafialnych.

Kontakt w nagłych sytuacjach

W przypadku wystąpienia nagłej sytuacji proszę dzwonić pod numer telefonu: 889 238 654

Pozostała forma kontaktu

Zawsze możesz skontaktować się z Proboszczem za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce „Kontakt”. Możesz napisać też na nasz adres e-mail: lub też spotkać się z Proboszczem osobiście na terenie kościoła i biura parafialnego.

Spowiedź Święta

Spowiedź w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Skorzewie odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą Świętą. Aktualne godziny Mszy Świętych można znaleźć w najnowszych ogłoszeniach parafialnych.

Dodatkowo dyżór spowiedzi w kaplicy: środa 20:00 – 21:00 oraz czwartek 16:00 – 17:00

Upoważnienie odbioru dokumentów

Poniżej znajduje się link do pobrania druku upoważnienia odbioru dokumentów z parafialnej kancelarii.