SOBOTA (06.01) - Objawienie Pańskie (Trzech Króli) [uroczystość] / I Sob m-ca

07:00
++ z rodziny CIEMIŃSKICH i WENTA (zadośćuczynienie NSNMP)
09:00
++ Franciszek PODJASKI, rodzice z obu stron, rodzeństwo, dziadkowie, dusze czyśćcowe
11:00
w int. parafian

NIEDZIELA (07.01) - Chrzest Chrystusa [święto] / I Niedziela m-ca

07:00
++ Maria i Franciszek FAJTEK oraz pokrewni z rodz. FAJTEK i KULAS
09:00
++ Adam STUDZIŃSKI (z okazji urodzin), Feliks, wszyscy pokrewni
10:15
Modlitwa prowadzona przez Żywy Różaniec i katecheza
11:00
o zdrowie i błog. Boże dla Danuty oraz o żywie wieczne dla Andrzeja (z okazji 50.r. ślubu)
16:00
Koncert Scholi DZIECI MARYI

PONIEDZIAŁEK (08.01)

07:00
++ rodzice GAŃSCY i WROŃSCY

WTOREK (09.01)

07:00
+ Józef DOMASZK (z racji urodzin)
16:00
kolęda dla księży z dekanatu

ŚRODA (10.01) - II. środa m-ca

07:00
o sakramentalność małżeństw NOWENNA do MBNP
20:00 – 21:00
Dyżur spowiedź [w kaplicy]

CZWARTEK (11.01)

07:00
w podz. i zprośbą dla pp. Renaty i Stanisława (w 49.r.ślubu)
16:00 – 17:00
NIE MA Dyżuru spowiedzi

PIĄTEK (12.01)

07:00
+ Edmund RAMCZYK

SOBOTA (13.01) - II. sobota m-ca

07:00
w int. dusz czyśćcowych
19:00
++ sąsiedzi JESZKE, BURANDT, JAKUBEK, dusze czyśćcowe

NIEDZIELA (14.01)

07:00
w int. parafian
09:00
+ Jan SZMIDT (z okazji urodzin)
10:15
katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych
  wyjazd Scholi Dzieci Maryi do Gdyni
11:00
++ Teresa i Zdzisław KONKOL, dziadkowie, z rodziny

OGŁOSZENIA:

Zakończenie modlitwy wiernych:
Dobry i łaskawy Ojcze, który wszystko powołujesz do istnienia, rozbudź w młodych ludziach pragnienie świętości i pójścia za Chrystusem Dobrym Pasterzem. Otwórz ich serca na dar kapłaństwa oraz daj im swego Ducha, aby z radością i odwagą odpowiedzieli na Twoje wezwanie. Pozwól im doświadczyć Twojej miłości i umocnij w nich ducha służby i głębokiej więzi z Jezusem, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen. Jezu, Maryjo i Józefie – sprawcie, aby nasze serca biły w rytmie Waszych Serc.

Osoby, które proszę o pomoc w utrzymaniu czystości w pomieszczeniach parafialnych to mieszkańcy domu przy ul. MALINOWEJ: nr 6 (13.01). Bardzo dziękuję wszystkim rodzinom, które z zaangażowaniem dbają o naszą świątynię. Bóg zapłać. Jeżeli w danym domu mieszka kilka rodzin, proszę, aby wspólnie zajęły się pielęgnacją kościoła. Kolejne domy, które bardzo proszę o pomoc w utrzymaniu czystości miejsc użytku parafialnego to: ul. SŁONECZNIKOWA: nr 5 (20.01.), nr 7 (27.01.); ul. KOŚCIERSKA: nr 41 (03.02.), nr 43(10.02.). Kolejne rodziny, które będę prosił o pomoc to mieszkańcy następujących ulic: ul. Wrzosowa, ul. Na Zakręcie, ul. ks. Repińskiego, ul. Młyńska, ul. ks. Wryczy, ul. Sarnia, ul. Zielona Dolina, ul. Zielone Wzgórze, ul. Długa (35.37), ul. Klonowa

W tym tygodniu biuro parafialne będzie NIEczynne; w sytuacjach nagłych proszę o kontakt tel. (889-238-654)

już od dziewięćdziesięciu trzech tygodni trwa w naszej parafii Dzieło Wieczystej Adoracji – główną intencją tej inicjatywy jest Wynagradzanie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy nasze i całego świata. [prosimy adoratorów o otoczenie modlitwą również intencji nowych, świętych, licznych powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego]. Bóg zapłać wszystkim adoratorom za trwanie przy Panu Jezusie. Jednocześnie bardzo prosimy osoby, które deklarują swój udział w adoracji o solidną obecność lub informowanie administratora grafiku o konieczności zastępstwa. Grafik jest tworzony w oparciu o zasadę wzajemnego zaufania. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do grona stałych adoratorów – poświęcających 1 godzinę tygodniowo na trwanie przed Panem Jezusem, aby wypraszać łaski dla siebie i dla całego świata. Kod QR z dostępem do aktywnego grafiku adoracji umożliwia dołączenie do grona adoratorów. Wszystkich adorujących oraz to dzieło w naszej parafii otacza modlitwą wiele osób z naszego kraju i zza granicy.