NIEDZIELA (04.11.) Światowy Dzień Misyjny

• 09:00 ++ rodzice z obu stron OSTROWSKICH i PODJASKICH, rodzeństwo i dusze czyśćcowe
  • 11:00 ++ rodzice Stefania i Edmund JAKUBEK, rodzeństwo, pokrewni
  • 12:00 spotkanie Żywego Różańca
  • 16:30 piłka nożna dla ministrantów
  • 17:00 za zmarłych polecanych w Wypominkach Rocznych

W int. Parafian            ks. Marek, Latina

PONIEDZIAŁEK (05.11.)

• 12:00 Msza św. pogrzebowa + Janiny GÓRNEJ
  • 17:00 + Józef GRAU
  • 18:00 ++ Alfons i Helena SYNAKOWSCY oraz Maria i Bolesław

WTOREK (06.11.)

• 17:00 ++ z rodzin Róży św. Faustyny

ŚRODA (07.11.)

• 17:00 ++ Stanisław, Paweł, Jadwiga, dusze w czyśćcu (nowenna)
  • 18:00 Spotkanie Wspólnoty Maranatha

CZWARTEK (08.11.)

• 15:00 protokół badania kanonicznego
  • 17:00 + Bogdan SEYDA (w 6. rocznicę śmierci)
  • 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu – Maranatha

PIĄTEK (09.11.) Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej [święto]

• 17:00 ++ Bronisław KULAS, z rodzin PIĄTKOWSKICH i ŻYWICKICH oraz dusze w czyśćcu cierpiące

SOBOTA (10.11.)

• 09:00 – 14:00 dekanalny turniej piłki nożnej ministrantów
  • 17:00 w int. Moniki NIEDŹWIECKIEJ (z okazji urodzin) o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
  • 18:00 + Ludwika SZULFER (od Róży Św. Jadwigi)
  • 21:00 – 05:00 nocna adoracja Najświętszego Sakramentu (Wspólnota NS i Niepokalanej)

NIEDZIELA (11.11.) Narodowe Święto Niepodległości

• 09:00 ++ Jan i Czesław STANKOWSCY, rodzice z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
  • 10:00 katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych
  • 11:00 ++ Jan KRUSZYŃSKI oraz z rodziny KRUSZYŃSKICH i PŁOTKA
  • 17:00 ++ Teresa, Małgorzata, Leon STENCEL

W int. Parafian            ks. Marcin, Rzym

• W ministrantów można zakupić kalendarze ze św. Janem Pawłem II (5 zł / 10 zł)
  • W tym tygodniu biuro parafialne czynne : WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK od 18:00 do 19:00; w sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny (od 11 do 23. listopada biuro parafialne będzie nieczynne)
  • W przyszłą niedzielę, na Mszach św. (9:00 i 11:00) będziemy gościć ks. Tomasza Syldatka, z wydziału duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej. W związku z niedzielą dziękczynienia za Misje wygłosi on kazania nt. Macierzyństwo na wzór NMP.
  • W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na inwestycje w parafii, do spłaty długu za remont wieży kościoła pozostało niecałe 30 tys.
  • Od listopada Msze św. w tygodniu i niedzielna Msza św. wieczorna odbywać się będą o 17:00 w kaplicy św. Rodziny (Dom Parafialny).
  • Do 8. 11. (codziennie jeden raz) za pobożne nawiedzenie cmentarza i jakąkolwiek modlitwę w intencji zmarłych, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami i ofiarować go jedynie za zmarłych w czyśćcu
  • Do 22.12. (w dni powszednie) trwa peregrynacja Ikony św. Józefa wśród młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (odbiór Ikony w wyznaczony dzień po Mszy św., a zwrot Ikony następnego dnia przed Mszą św.).
  • W kruchcie kościoła na tablicy po lewej stronie znajdują się inicjatywy związane z Pierwszymi Sobotami Miesiąca; jedna z nich to Modlitwa w jednej intencji (zainteresowanych proszę o wpisywanie się na listę która znajduje się na stole pod chórem)
  • Do odbioru są czasopisma: Pielgrzym, Mały Pielgrzym, Anioł Stróż, Tak Rodzinie, Różaniec
  • Kontener przy cmentarzu będzie stał do 20 listopada; ze względu na bardzo wysokie koszta za śmieci zmieszane, proszę o segregację: kwiaty i ziemię wrzucamy do kompostu, co możemy zabieramy ze sobą, aby wyrzucić do przydomowych kubłów