TAJEMNICA TRZECH SERC

 

MISJE ŚWIĘTE

W PARAFII PW. MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

W SKORZEWIE 15/16-23 WRZEŚNIA 2018 r.

 


 

„Oto stoję u drzwi i kołaczę” – przekazanie kluczy Parafii

SOBOTA, 15 września

 

  • 17:30 Różaniec (prowadzi Róża św. Maksymiliana)
  • 18:00 Hymn do Ducha Świętego na rozpoczęcie misji św. i Msza święta z nauką

 

 

Uwierzmy w miłość Serca Boga

NIEDZIELA, 16 września

Stanisław Gawlicki COr

 

  • (09:00, 11:00, 18:00) Msze święte z nauką i aktem poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

 

po Mszy św. o 11:00 spotkanie z młodzieżą – ks. Dariusz

 

 

Wierzę w życie wieczne

PONIEDZIAŁEK, 17 września

Stanisław Gawlicki COr

 

  • 08:30 Różaniec (prowadzi Róża Niepokalanego Poczęcia NMP)
  • 09:00 Msza Święta z nauką oraz procesja na cmentarz (przynosimy znicze)
  • 17:30 Różaniec (prowadzi Róża św. Faustyny)
  • 18:00 Msza Święta z nauką oraz procesja na cmentarz (przynosimy znicze)

 

po Mszy św. o 18:00 spotkanie z młodzieżą – ks. Dariusz

 

 

Niepokalane Serce Maryi – Arką ocalenia

WTOREK, 18 września

Dariusz Dąbrowski COr

 

  • 08:30 Różaniec (prowadzi Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy)
  • 09:00 Msza Św. z nauką oraz modlitwa o uwolnienie od skutków zła i odnowienie przyrzeczeń chrztu św.
  • 17:30 Różaniec (prowadzi Róża Matki Bożej Fatimskiej)
  • 18:00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu – nabożeństwo pokutne za grzechy wspólnoty parafialnej, Msza św. z modlitwą o uwolnienie od skutków zła i odnowienie przyrzeczeń chrztu św.
  • 19:30 Sakrament pojednania

 

 

Matka Pomocy Nieustającej

ŚRODA, 19 września

Stanisław Gawlicki COr

 

  • 08:30 Różaniec (prowadzi Róża św. o. Pio)
  • 09:00 Msza Św. z nowenną do  Matki Bożej i akt osobistego poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi
  • 11:00 Spotkanie z dziećmi – ks. Stanisław Gawlicki COr
  • 17:30 Różaniec (prowadzi Róża św. Moniki)
  • 18:00 Msza Św. z nowenną do Matki Bożej i akt osobistego poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi

 

 

„W Jego Ranach jest nasze zdrowie”

CZWARTEK, 20 września

Dariusz Dąbrowski COr

 

  • 08:30 Różaniec (prowadzi Róża Matki Bożej Różańcowej)
  • 09:00 Msza Św. z sakramentem Namaszczenia Chorych oraz modlitwą o uzdrowienie
  • 11:00 Odwiedziny chorych
  • 17:30 Różaniec (prowadzi Róża św. Jadwigi)
  • 18:00 Msza Św. z sakramentem Namaszczenia Chorych oraz modlitwą o uzdrowienie
  • Adoracja z okazją do Spowiedzi od 19:30 do 20:30.

 

 

„Z krzyżem i różańcem w ręku”

PIĄTEK, 21 września

Stanisław Gawlicki COr

 

  • 08:30 Różaniec (prowadzi Róża św. o. Pio)
  • 09:00 Msza Św. z nauką oraz modlitwa przy krzyżu misyjnym (przynosimy krzyże)
  • 17:30 Różaniec (prowadzi Róża Matki Bożej Nieustającej Pomocy)
  • 18:00 Msza Św. z nauką oraz modlitwa przy krzyżu misyjnym (przynosimy krzyże)

 

 

Św. Józef opiekun i obrońca, czyli rodzina Bogiem silna

SOBOTA, 22 września

Dariusz Dąbrowski COr

 

  • 08:30 Różaniec (prowadzi Róża Niepokalanego Poczęcia NMP)
  • 09:00 Msza Św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo rodzin
  • Nabożeństwo posłania z modlitwą o dary Ducha Świętego
  • 17:30 Różaniec (prowadzi Róża św. Maksymiliana)
  • 18:00 Msza Św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich i błogosławieństwo rodzin
  • Nabożeństwo posłania z modlitwą o dary Ducha Świętego

 

 

„Ja sam i mój dom służyć chcemy Panu”

NIEDZIELA, 23 września

Dariusz Dąbrowski COr

(drewniane tabliczki jako Pamiątka Misji św.)

 

  • (09:00, 11:00, 18:00Msze św. z nauką misyjną i aktem poświęcenia Parafii Przeczystemu Sercu św. Józefa 

 

 


 

 

Misje prowadzą:

 

Ks. Stanisław Gawlicki COr i ks. Dariusz Dąbrowski COr

 

Święta Góra – Gostyń

 

Okazja do spowiedzi świętej pół godziny przed Mszą św.

Aktualnie, z powodu narodowego zagrożenia epidemicznego, w naszym kościele parafialnym może przebywać jednocześnie

 

1 osoba na 15m²
= 30 osób

+służba ołtarza

 

 

Proszę o zachowanie wymaganych odstępów w świątyni, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa

 

Taśmy ostrzegawcze mają na celu wspomóc zachowanie odstępów między osobami siedzącymi w ławkach

Proponowany grafik uczestnictwa, aby wspomóc równomierną obecność wiernych na 5 Mszach w porządku niedzielnym
(16/17 stycznia 2021)

 

SOBOTA

17:00 ul. Pogodna / Brzozowa / Ogrodowa / Starowiejska / Krótka / Słoneczna / Długa /  Łąkowa / Rzemieślnicza
18:00 Kolejarzy / Wąska / Spokojna 1 / Kościerska + blok przy kurnikach / Na Wzgórzu

 

NIEDZIELA

09:00 ul. Sarnia /  Zielona / Zielona Dolina / Zielone Wzgórze / Klonowa / Nowowiejska / Wybudowanie pod Kościerzynę / Kościelna / Leśna /  Źródlana / Długa
11:00 ul. Kolejarzy / Lipowa /  Peplińskiego / Cicha, Złota /  Łubinowa / Polna / Malinowa / Słonecznikowa /  Kościerska /  Wrzosowa / Na Zakręcie / Rekowska / Polna / Wąska
12:30 ul. Spacerowa / Sportowa / Na Wzgórzu / Kościerska / Spokojna / ks. Repińskiego / Ks. Wryczy / Młyńska /  Kasztanowa / Jeziorna / Wodna / Kwiatowa
15:00 Koronka z Komunią św.