NIEDZIELA (19.05.)

 • 09:00  ++ Czesław i Ludwika SZULFER (w rocznicę śmierci Czesława)
 • 11:00  I. Komunia św. (nabożeństwo majowe)
 • 18:00  ++ Bronisław KULAS, Gertruda i Jan PIĄTKOWSCY oraz dusze czyśćcowe

W int. Parafian ks. Marcin, Rzym

PONIEDZIAŁEK (20.05.)  BIAŁY TYDZIEŃ

 • 17:15  Spotkanie dla idących na pielgrzymkę do Wejherowa
 • 18:00  ++ Anna PIĄTKOWSKA oraz Jan CZAPIEWSKI (nabożeństwo majowe) wręczenie pamiątek pierwszokomunijnych
 • 19:00  Katecheza przedmałżeńska
 • 20:00  Katecheza przedmałżeńska

WTOREK (21.05.)  BIAŁY TYDZIEŃ

 • 18:00  ++ Piotr i Maria CYRA, Józef KURKOWSKI oraz rodzice Agnieszka i Józef KURKOWSCY (nabożeństwo majowe)
 • 19:00  + Elżbieta FORMELA (3 m-ce od śmierci) – int. od sąsiadów

ŚRODA (22.05.)  BIAŁY TYDZIEŃ

 • 17:30  (nabożeństwo majowe)
 • 18:00   + Anna, w rocznicę śmierci
 • 18:30  Seminarium Odnowy Wiary

CZWARTEK (23.05.)  BIAŁY TYDZIEŃ

 • 18:00  ++ dziadkowie Zofia i Bruno, Stefania i Wiktor, Joanna i Klemens, Anna i Józef oraz dusze czyśćcowe (nabożeństwo majowe)

PIĄTEK (24.05.)  BIAŁY TYDZIEŃ

 • 16:30  Przygotowanie do chrztu
 • 18:00  ++ rodzice chrzestni Zofia i Eugeniusz KOBUS, Gertruda i Józef CIEMIŃSCY (nabożeństwo majowe)

SOBOTA (25.05.)  BIAŁY TYDZIEŃ

 • 11:00  Msza święceń kapłańskich (PELPLIN)
 • 15:00  ślub: Monika CIEMIŃSK i Marcin ITTRICH
 • 18:00  o Boże błog. i opiekę MB dla członków Róży św. o. Pio (nabożeństwo majowe)

NIEDZIELA (26.05.)  BIAŁY TYDZIEŃ

 • 09:00  + Zygmunt FORMELA
 • 11:00  o zdrowie dla członkiń Róży św. Moniki i ich rodzin [chrzest] (nabożeństwo majowe)
 • 18:00  ++ Joanna i Jan PEPLIŃSCY

W int. Parafian ks. Marek, Latina


 

 • nabożeństwa majowe: w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w niedzielę i święta po Mszy św. o 11:00. Do końca czerwca środowe nabożeństwa przed Mszą św. o 18:00. EKSPIACJI za grzechy i zniewagi wobec Niepokalanego Serca NMP (szczególnie grzechy przeciwko nieletnim oraz znieważanie symboli religijnych) trwa w naszej parafii do 26 maja, w ramach nabożeństwa majowego będziemy odmawiać w tym tygodniu 10. różańca. Niech modlitwa, przyjęta Komunia św. i kwiaty ofiarowane Maryi, będą darem dla naszej Najlepszej Matki. Nabożeństwa Białego Tygodnia: Msza św i nabożeństwo majowe (19 – 26.05.)
 • w tym tygodniu biuro parafialne czynne we czwartek i w piątek po Mszy św.; w sprawach nagłych proszę o kontakt tel. 889-238-654
 • zapraszam na spotkanie przed pieszą pielgrzymką do Wejherowa (30.05. – 03.06.) – poniedziałek (20.05.) o 17:15 w Sali koło kaplicy; aby umożliwić młodzieży udział w pielgrzymce potrzebujemy współpracy dorosłych
 • Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej zaprasza 15 czerwca 2019 roku do Pelplina na Przystań – Warsztaty dla duszy. Tegoroczne wydarzenie zostało połączone z Diecezjalnym Zjazdem Służb Liturgicznych. Zgłoszenia na Przystań należy przysłać do dnia 10 czerwca br. poprzez formularz internetowy na stronie przystanpelplin.pl, drogą mailową na adres: lub telefonicznie pod numerem 58 536 12 21.
 • wyjazd z Wielkiego Klincza na Modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie (25-26. maja) do Częstochowy – Czatachowy – szczegóły na tablicy ogłoszeń
 • dni krzyżowe (modlitwa w intencji urodzajów i za kraje głodujące) w tygodniu przed Wniebowstąpieniem Pańskim: 27-29.05 o 7:00.
 • Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie zaprasza młodych ludzi, rozpoznających drogę powołania kapłańskiego, do rozpoczęcia studiów i formacji w seminarium pelplińskim, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 11 lipca 2019 roku na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 58 536 17 62) oraz o złożenie w rektoracie WSD odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium pelplińskiego oraz w gablocie ogłoszeń w naszym kościele. Można się z nimi zapoznać także w biurze parafialnym.
 • W najnowszym numerze dwutygodnika „Pielgrzym„: portret wielodzietnych mam; „Sposób na stres”; Jak rozpoznać, że dopadł nas stres?; historie ludzi, których Wyrzucano z pracy, zastraszano, aresztowano.
 • „Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy do włączenia się w ten projekt, o którego szczegółach można przeczytać na stronie www.darna100.pl .