NIEDZIELA (05.05.)  Nowenna przed bierzmowaniem

  • 09:00  + Teresa, Leon, Małgorzata STENCEL
  • 11:00  o Boże błog. dla członków Róży NP NMP
  • 12:00  Spotkanie Żywego Różańca (dziesiątka różańca, nabożeństwo majowe)
  • 18:00  ++ Adam, Feliks STUDZIŃSCY, rodzice z obojga stron, dusze w czyśćcu cierpiące

W int. Parafian ks. Marcin, Rzym

PONIEDZIAŁEK (06.05.)  Nowenna przed Bierzmowaniem

  • 17:00  Próba przed I. Komunią św.
  • 18:00  w 1. urodziny Róży LANDOWSKIEJ, w podz. i z prośbą (nabożeństwo majowe)
  • 19:00  Próba przed bierzmowaniem

WTOREK (07.05.)  Nowenna przed Bierzmowaniem

  • 14:00  pogrzeb + Jerzego ADAMCZYKA
  • 18:00  ++ Franciszka i Franciszek EDEL (nabożeństwo majowe)
  • 19:00  Próba przed bierzmowaniem

ŚRODA (08.05.)

  • 16:00  Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania
  • 18:00  1) ++ Ignacy i Aniela PLATA  (nabożeństwo majowe) 2) ++ Aniela i Ignacy PLATA oraz ++ z rodziny PLATA
  • 19:30  Seminarium Odnowy Wiary

CZWARTEK (09.05.)

  • 18:00  ++ Stanisław, Paweł, Jadwiga, Teresa oraz rodzice (nabożeństwo majowe)
  • 19:00  Przygotowanie do ślubu

PIĄTEK (10.05.)

  • 17:00  Przygotowanie do chrztu
  • 18:00  + Bernadeta ETMAŃSKA  (nabożeństwo majowe)
  • 19:00  Przygotowanie do ślub
  • 21:00 – 05:00  Adoracja Wspólnoty NS i Niepokalanej

SOBOTA (11.05.)

  • 16:00  Chrzest
  • 18:00  ++ członkowie Róży MB Różańcowej (nabożeństwo majowe)
  • 19:00  Przygotowanie do ślubu

NIEDZIELA (12.05.)

  • 09:00  ++ Zofia i Edmund oraz Zofia i Franciszek
  • 11:00  o Boże błog. dla członków Róży MB Fatimskiej
  • 12:00  (nabożeństwo majowe)
  • 18:00  ++ Jacek, Stefan, Marianna, Józef, Gerard LEWNA oraz Bolesława i Władysław BUTOWSCY

W int. Parafian ks. Marek, Latina


 

  • nabożeństwa majowe: w tygodniu po Mszy św. wieczornej, w niedzielę i święta po Mszy św. o 11:00. Do końca czerwca środowe nabożeństwa przed Mszą św. o 18:00.
  • Spotkanie SOW środa (08.05.) WYJĄTKOWO o 19:30.
  • dziś I. niedziela m-ca (spotkanie Żywego Różańca 12:00: WYJĄTKOWO tylko dziesiątka różańca, ze wzgl. na nabożeństwo majowe i konferencję doroczną nt. Nowenny przed Jubileuszem Żywego Różańca)
  • w tym tygodniu biuro parafialne NIEczynne; w sprawach nagłych proszę o kontakt tel. 889-238-654
  • spotkania dla kandydatów do bierzmowania: 06 i 07 maja po Mszy św. o 18:00.
  • spotkanie dla ministrantów przed uroczystością bierzmowania, poniedziałek 06.05. o 17:00 (sala obok kaplicy)
  • próby do I. Komunii św.: poniedziałek 06.05. (17:00 – 17:30), poniedziałek 13.05. (17:00 – 17:30), czwartek 16.05. (13:00 – 14:00), sobota 18.05. (17:00 – 18:00) z rodzicami. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę przed I. Komunią św. (18.05.) od 11:00 do 12:00. Proszę, aby dzieci zawsze zabierały na próby wierszyki, które będą czytać w czasie uroczystości 19.05., jednocześnie proszę, żeby te teksty już były opanowane pamięciowo….
  • w związku z pogrzebem, który będzie miał miejsce we wtorek o 14:00: różaniec (niedziela i poniedziałek o 19:00 w kaplicy, wtorek o 13:15 w kościele), spowiedź (niedziela o 19:00 w kaplicy, wtorek 13:15-14:00 w kościele)
  • kolekta w przyszłą niedzielę (12.05.) na cele inwestycyjne w parafii (zbieramy na konfesjonały); kolekty inwestycyjne w lipcu i w sierpniu (na opał do kościoła i do domu parafialnego)
  • do odebrania najnowszy nr czasopism: Pielgrzym i Mały Pielgrzym

Aktualnie, z powodu narodowego zagrożenia epidemicznego, w naszym kościele parafialnym może przebywać jednocześnie

 

1 osoba na 15m²
= 30 osób

+służba ołtarza

 

 

Proszę o zachowanie wymaganych odstępów w świątyni, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa

 

Taśmy ostrzegawcze mają na celu wspomóc zachowanie odstępów między osobami siedzącymi w ławkach

Proponowany grafik uczestnictwa, aby wspomóc równomierną obecność wiernych na 5 Mszach w porządku niedzielnym
(16/17 stycznia 2021)

 

SOBOTA

17:00 ul. Pogodna / Brzozowa / Ogrodowa / Starowiejska / Krótka / Słoneczna / Długa /  Łąkowa / Rzemieślnicza
18:00 Kolejarzy / Wąska / Spokojna 1 / Kościerska + blok przy kurnikach / Na Wzgórzu

 

NIEDZIELA

09:00 ul. Sarnia /  Zielona / Zielona Dolina / Zielone Wzgórze / Klonowa / Nowowiejska / Wybudowanie pod Kościerzynę / Kościelna / Leśna /  Źródlana / Długa
11:00 ul. Kolejarzy / Lipowa /  Peplińskiego / Cicha, Złota /  Łubinowa / Polna / Malinowa / Słonecznikowa /  Kościerska /  Wrzosowa / Na Zakręcie / Rekowska / Polna / Wąska
12:30 ul. Spacerowa / Sportowa / Na Wzgórzu / Kościerska / Spokojna / ks. Repińskiego / Ks. Wryczy / Młyńska /  Kasztanowa / Jeziorna / Wodna / Kwiatowa
15:00 Koronka z Komunią św.