NIEDZIELA (18.11.)

 • 09:00 ++ Anna KRUSZYŃSKA i dusze w czyśćcu cierpiące
 • 11:00 ++ Franciszek i Franciszka EDEL oraz zmarli z rodziny EDEL
 • 17:00 ++ z Róży Św. Maksymiliana oraz z ich rodzin

W int. Parafian                   ks. Marek, Latina

 

 

PONIEDZIAŁEK (19.11.)

 • 17:00 ++ Jan i Anna, zmarli z rodziny JAKUBEK oraz Jerzy i Józef, Zygmunt FORMELA

 

 

WTOREK (20.11.) św. Rafała Kalinowskiego [wspomnienie]

 • 17:00 ++ dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

ŚRODA (21.11.) Ofiarowanie NMP [wspomnienie]

 • 17:00 ++ dziadkowie z obu stron (nowenna)

 

 

CZWARTEK (22.11.) św. Cecylii [wspomnienie]

 • 17:00 + Dominik LIPIŃSKI

 

 

PIĄTEK (23.11.) św. Klemensa Rzymskiego [wspomnienie]

 • 18:00 w int. ks. proboszcza Aleksandra Dziadowicza (w 40. urodziny), w podz. i z prośbą (od wspólnot Żywego Różańca i Miłosierdzia)

 

 

SOBOTA (24.11.) św. Męczenników Wietnamu [wspomnienie]

 • 15:30 przygotowanie do chrztu
 • 17:00 ++ członkowie Róży św. Maksymiliana i z ich rodzin
 • odpust Stężyca

 

 

NIEDZIELA (25.11.) Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata [uroczystość]

 • 09:00 ++ Jan, Józefina i Czesław
 • 11:00 ++ Leszek GUŹDZIOŁ oraz rodzice z obu stron (chrzest)
 • 17:00 ++ rodzice Stefania i Edmund JAKUBEK i z rodziny

W int. Parafian                   ks. Marcin, Rzym

 

 


 

 

 • W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne; w razie wezwania do chorych proszę dzwonić po księży ze Stężycy (691-158-404)
 • Dziś kolekta jest przeznaczona na WSD w Pelplinie
 • Od listopada Msze św. w tygodniu i niedzielna Msza św. wieczorna odbywać się będą o 17:00 w kaplicy św. Rodziny (Dom Parafialny), za wyjątkiem Mszy św. w piątek o 18:00.
 • Kontener przy cmentarzu będzie stał do 20 listopada; ze względu na bardzo wysokie koszta za śmieci zmieszane, proszę o segregację: kwiaty i ziemię wrzucamy do kompostu, co możemy zabieramy ze sobą, aby wyrzucić do przydomowych kubłów; następnie przez tydzień (do 28.11.) nie będzie można wyrzucać śmieci do kubłów przy cmentarzu
 • U ministrantów można zakupić kalendarze ze św. Janem Pawłem II (5 zł / 10 zł)
 • Dnia 24 XI br. o godz. 18.30 w kościele pw. św. Józefa w Tczewie, ks. prałat Jan Ostrowski będzie przewodniczył celebracji Mszy Świętej w intencji wszystkich kolejarzy ich rodzin oraz za zmarłych kolejarzy.
 • W przyszłą niedzielę (25.11.), w uroczystość Chrystusa Króla, kończącą Rok Liturgiczny, po Mszy św. o 11:00, odmówimy Akt poświęcenia Sercu Jezusowemu – będzie to okazja do uzyskania odpustu zupełnego.
 • Do 22.12. (dni powszednie) trwa peregrynacja Ikony św. Józefa wśród młodzieży przygotowującej się do bierzmowania (odbiór Ikony w wyznaczony dzień po Mszy św., a zwrot następnego dnia przed Mszą św.).

 

 

PO BŁOG. KOŃCOWYM i PO RÓŻAŃCU (za MŁODZIEŻ)

 

Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.