NIEDZIELA (23.09.) – XXV niedziela w ciągu roku

 • 09:00 ++ członkowie Róży św. o. Pio i dusze czyśćcowe
 • 09:00 za parafian (uzależnionych od jakichkolwiek nałogów)
 • 11:00 w 10. rocznicę ślubu pp. Doroty i Aleksandra EBERTOWSKICH, w podz. i z prośbą
 • 11:00 z okazji 40. rocznicy ślubu pp. Danuty i Mariana SEYDY, w podz. i z prośbą
 • 18:00 w podz. i z prośbą dla dzieci i wnuków z rodziny ŻYWICKICH

W int. parafian ks. Marcin, Rzym

 

PONIEDZIAŁEK (24.09.)

 • 18:00 + Gertruda CIEMIŃSKA (rocznica urodzin)

 

WTOREK (25.09.)

 • 18:00 ++ Jadwiga i Władysław TROKA

 

ŚRODA (26.09.)

 • 17:00 zbiórka ministrantów
 • 18:00 + Władysław (w 70. urodziny)

 

CZWARTEK (27.09.)

 • 18:00 ++ Gertruda i Jan PIĄTKOWSCY, Bronisław KULAS

 

PIĄTEK (28.09.)

 • 07:00 ++ Marianna, Józef, Gerard, Jacek LEWNA
 • 18:00 ++ Marianna i Stanisław, Andrzej PIECHOWSCY

 

SOBOTA (29.09.) Św. Archaniołów [Święto]

 • 16:00 w 50. rocznicę ślubu pp. Małgorzaty i Antoniego EDEL, w podz. i z prośbą (int. od dzieci, wnuków i prawnuków)
 • 18:00 ++ Zygmunt, Ewa, Anastazja, Józef GÓRNI
 • 19:00 przygotowanie do chrztu

 

NIEDZIELA (30.09.) – XXVI niedziela w ciągu roku

 • 09:00 w int. członkiń Róży św. Faustyny i ich rodzin
 • 10:15 katecheza dla młodzieży do bierzmowania
 • 11:00 w 29. rocznicę ślubu pp. Witolda i Małgorzaty NIEDŹWIECKICH, w podz. i z prośbą (chrzest)
 • 18:00 ++ Gertuda i Józef CIEMIŃSCY

W int. parafian ks. Marek, Latina

 


 

 

 • Dziś kończymy Misje Święte – czas łaski dla całej wspólnoty parafialnej; bardzo dziękuję parafianom, którzy podjęli trud uczestnictwa oraz Misjonarzom za prowadzenie tych wyjątkowych rekolekcji dla naszej parafii – kolekta, nasza modlitwa oraz próba wprowadzenia w życie usłyszanych rad będą stanowić podziękowanie
 • W najbliższy weekend (28-29.09.): piątek od 17:00 i całą sobotę od rana w Stężycy odbędą się rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania – tzw. GPS – nasza grupa już w zeszłym roku brała w nich udział, ale osoby, które nie były na tych rekolekcjach w zeszłym roku są zobowiązane do nadrobienia ich w najbliższy weekend; poświadczone w indeksie uczestnictwo w tych rekolekcjach jest warunkiem dopuszczenia kandydata do bierzmowania.
 • W tym tygodniu biuro parafialne czynne w PON., WT., ŚR., CZW. po Mszy św.; w sprawach nagłych proszę o kontakt telefoniczny
 • W biurze parafialnym przyjmowane są intencje mszalne na rok 2019
 • Do przyszłej niedzieli (30.09.) można zapisywać kandydatów do ministrantury – kurs rozpocznie się 3.10. w środę o 17:00 i zakończy się przed dniem 1.11. Na zbiórce 3.10. będą rozdawane rodzicom teksty zgodny.
 • W październiku Nabożeństwo Różańcowe w tygodniu o 17:30, a w niedzielę po Mszy św. o 11:00. Różaniec będzie prowadzony przez poszczególne Grupy parafialne, a także przed dzieci i młodzież.
 • W minionym tygodniu zakończono prace dekarskie na naszym kościele; w środę 10.10. br. nastąpi poświęcenie dachów (kościoła i DP) oraz błogosławieństwo kaplicy i poświęcenie tabernakulum w DP; kaplicę dedykujemy Świętej Rodzinie z Nazaretu – uroczystość poprowadzi ks. prał. Marian Szczepiński (1. proboszcz parafii), reprezentując Ks. Biskupa
 • Spotkanie Wspólnoty Maranatha odbędzie się w środę 03.10. o 19:00
 • Po roku funkcjonowania zapraszam na spotkanie członków Róży MB Fatimskiej (piątek 05.10. o 19.00)
 • Zaproszenie na rekolekcje: STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary – odbędą się one 6.10. na PGE Narodowy w Warszawie. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza św., Adoracja, konferencje ciekawych mówców, koncerty… Bilety na stronie: eBilet.pl a więcej informacji na stronie: stadionmlodych.eu
 • Na wtorek (9.10. o 20:00) zapraszam członków Rady Ekonomicznej na podsumowanie prac remontowych wykonanych na kościele
 • Sprawa śmieci cmentarnych ciągle jeszcze jest nierozwiązana

 

Zakończenie modlitwy wiernych po Misjach Świętych:

Duchu Święty dziękujemy Ci za dar Misji Świętych dla naszej Wspólnoty Parafialnej. Prosimy Cię Duchu Święty, módl się w nas i otwórz serca na Słowo Boga. Niech to Słowo umocni naszą wiarę i doprowadzi do zjednoczenia z Bogiem obecnym w Sakramentach i z naszymi braćmi i siostrami. Duchu Święty błogosław Misjonarzy, którzy głosili nam te misje. Błogosław rodziny z naszej Parafii. Jezu, Maryjo i Józefie – sprawcie, aby nasze serca biły w rytmie Waszych Serc.