NIEDZIELA (29.10.)

09:00 ++ Członkowie Róży Św. Maksymiliana
11:00 ++ Edmund, Bogusław, zmarli z rodziny
12:00 Różaniec (Prowadzi Żywy różaniec) + Nowenna do MBNP przed wizytacją biskupią
12:30 Katecheza dla rodziców kandydatów do bierzmowania (gr. młodsza)
15:00 Katecheza eschatologiczna dla młodzieży (gr. młodsza do bierzmowania)
18:00 + Jerzy MERING oraz zmarli z rodziny

int. parafian odprawia ks. Marek, Rzym

 


 

PONIEDZIAŁEK (30.10.)

Wybrane elementy Wizytacji Biskupiej:
09:50 Akademia ku czci św. Jana Pawła II w szkole
15:30 Spotkanie z Radami Parafialnymi
16:30 – 18:30 Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych
17:30 RÓŻANIEC (prowadzi wspólnota Miłosierdzia Bożego)
17:55 Nowenna do MBNP i repozycja (prowadzi diakon)
18:00 W intencji wszystkich żywych i zmarłych parafian
18:00 ++ z rodziny GAŃSKICH i WROŃSKICH

 

WTOREK (31.10.)

14:00 – 16:00 Spowiedź w szpitalu
17:30 RÓŻANIEC (wspólnota Marana-Tha)
18:00 ++ Stanisław, Paweł, Jadwiga i dusze w czyśćcu
19:00 Spotkanie wspólnoty Marana-Tha

 

ŚRODA (01.11.) 

Wszystkich Świętych [uroczystość]
09:00 ++ członkinie Róży Św. Jadwigi
11:00 za parafian
12:00 PROCESJA NA CMENTARZU PARAFIALNYM + Różaniec     

Mszy św. o 17:00 nie będzie


CZWARTEK (02.11.)

Wszystkich wiernych zmarłych [wspomnienie]
09:00 ++ Rozalia, Leon, Jadwiga, Stefan
11:00 ++ dusze w czyśćcu cierpiące
12:00 – 16:00 Sakramentalne odwiedziny chorych
17:00 ++ zmarli z rodziny księdza proboszcza
Po mszy Św. PROCESJA różańcowa na CMENTARZ PARAFIALNY
19:15 Próba spektaklu Podróż do Betlejem (sala wiejska)

 

PIĄTEK (03.11.)

I. Piątek m-ca
17:00 + Józef GRAU (w rocznicę śmierci)
1 różaniec z NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ (wspólnie w czasie adoracji)

 

SOBOTA (04.11.)

I. Sobota m-ca / św. Karola Boromeuszka [wspomnienie]
17:00 I. Msza wspólna za zmarłych
1 różaniec z NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ (prowadzą Róże Różańcowe)
18:00 + Marta DRĄŻKOWSKA (w 6. rocznicę śmierci)
19:00 Katecheza chrzcielna

NIEDZIELA (05.11.)

09:00 ++ Teresa, Władysław, Jan CZAPIEWSCY oraz zmarli z rodziny EDEL i CZAPIEWSKICH
10:15 Katecheza dla kandydatów do bierzmowania (gr. starsza)
11:00 + Maciej i Antoni ZWARA (chrzest)
1 różaniec z NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ (prowadzą Róże Różańcowe)
17:00 + Marian FELSKOWSKI (1. rocznica śmierci)

int. parafian odprawia ks. Marcin, Rzym

 

Aktualnie, z powodu narodowego zagrożenia epidemicznego, w naszym kościele parafialnym mogą przebywać jednocześnie

200 osób (50% możliwości)

Zachęcam do zakrywania ust i nosa w przestrzeni zamkniętej oraz do korzystania z miejsc na zewnątrz świątyni

 

W wyniku takich obostrzeń Msze święte niedzielne i towarzyszące im nabożeństwa będą odprawiane w następującym porządku:

SOBOTA (19.06)

18:00 Msza św. + Nab. czerwcowe

 

 

NIEDZIELA (20.06)

09:00
Msza św.
11:00
Msza św. + Nab. czerwcowe
15:00
Msza św. + chrzest