NIEDZIELA (29.10.)

09:00 ++ Członkowie Róży Św. Maksymiliana
11:00 ++ Edmund, Bogusław, zmarli z rodziny
12:00 Różaniec (Prowadzi Żywy różaniec) + Nowenna do MBNP przed wizytacją biskupią
12:30 Katecheza dla rodziców kandydatów do bierzmowania (gr. młodsza)
15:00 Katecheza eschatologiczna dla młodzieży (gr. młodsza do bierzmowania)
18:00 + Jerzy MERING oraz zmarli z rodziny

int. parafian odprawia ks. Marek, Rzym

 


 

PONIEDZIAŁEK (30.10.)

Wybrane elementy Wizytacji Biskupiej:
09:50 Akademia ku czci św. Jana Pawła II w szkole
15:30 Spotkanie z Radami Parafialnymi
16:30 – 18:30 Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych
17:30 RÓŻANIEC (prowadzi wspólnota Miłosierdzia Bożego)
17:55 Nowenna do MBNP i repozycja (prowadzi diakon)
18:00 W intencji wszystkich żywych i zmarłych parafian
18:00 ++ z rodziny GAŃSKICH i WROŃSKICH

 

WTOREK (31.10.)

14:00 – 16:00 Spowiedź w szpitalu
17:30 RÓŻANIEC (wspólnota Marana-Tha)
18:00 ++ Stanisław, Paweł, Jadwiga i dusze w czyśćcu
19:00 Spotkanie wspólnoty Marana-Tha

 

ŚRODA (01.11.) 

Wszystkich Świętych [uroczystość]
09:00 ++ członkinie Róży Św. Jadwigi
11:00 za parafian
12:00 PROCESJA NA CMENTARZU PARAFIALNYM + Różaniec     

Mszy św. o 17:00 nie będzie


CZWARTEK (02.11.)

Wszystkich wiernych zmarłych [wspomnienie]
09:00 ++ Rozalia, Leon, Jadwiga, Stefan
11:00 ++ dusze w czyśćcu cierpiące
12:00 – 16:00 Sakramentalne odwiedziny chorych
17:00 ++ zmarli z rodziny księdza proboszcza
Po mszy Św. PROCESJA różańcowa na CMENTARZ PARAFIALNY
19:15 Próba spektaklu Podróż do Betlejem (sala wiejska)

 

PIĄTEK (03.11.)

I. Piątek m-ca
17:00 + Józef GRAU (w rocznicę śmierci)
1 różaniec z NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ (wspólnie w czasie adoracji)

 

SOBOTA (04.11.)

I. Sobota m-ca / św. Karola Boromeuszka [wspomnienie]
17:00 I. Msza wspólna za zmarłych
1 różaniec z NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ (prowadzą Róże Różańcowe)
18:00 + Marta DRĄŻKOWSKA (w 6. rocznicę śmierci)
19:00 Katecheza chrzcielna

NIEDZIELA (05.11.)

09:00 ++ Teresa, Władysław, Jan CZAPIEWSCY oraz zmarli z rodziny EDEL i CZAPIEWSKICH
10:15 Katecheza dla kandydatów do bierzmowania (gr. starsza)
11:00 + Maciej i Antoni ZWARA (chrzest)
1 różaniec z NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ (prowadzą Róże Różańcowe)
17:00 + Marian FELSKOWSKI (1. rocznica śmierci)

int. parafian odprawia ks. Marcin, Rzym

 

Aktualnie, z powodu narodowego zagrożenia epidemicznego, w naszym kościele parafialnym może przebywać jednocześnie

 

1 osoba na 15m²
= 30 osób

+służba ołtarza

 

 

Proszę o zachowanie wymaganych odstępów w świątyni, dezynfekcję rąk oraz zakrywanie ust i nosa

 

Taśmy ostrzegawcze mają na celu wspomóc zachowanie odstępów między osobami siedzącymi w ławkach

Proponowany grafik uczestnictwa, aby wspomóc równomierną obecność wiernych na 5 Mszach w porządku niedzielnym
(23/24.01.) (30/31.01.) (06/07.02.)

 

SOBOTA

17:00 ul. Rekowska / Polna / Wąska / Długa / Łąkowa / Rzemieślnicza / Starowiejska
18:00 ul. Leśna / Źródlana / Kasztanowa / Jeziorna / Wodna / Kwiatowa / Brzozowa / Krótka / Słoneczna / Peplińskiego

 

NIEDZIELA

09:00 ul. Ogrodowa / Sarnia / Zielona / Zielona Dolina / Zielone Wzgórze / Klonowa / Nowowiejska / Wybudowanie pod Kościerzynę / Kościelna
11:00 ul. Kolejarzy / Lipowa / Pelplińskiego / Cicha / Złota / Łubinowa / Polna / Malinowa / Słonecznikowa / Kościerska / Wrzosowa / Na Zakręcie / St. Sikorska Huta
12:30 ul. Pogodna / Zdrojewskiego / Spacerowa / Sportowa / Na Wzgórzu / Kościerska / Spokojna / ks. Repińskiego / Ks. Wryczy / Młyńska / Długa